باسلام و عرض ادب خدمت اولیای محترم و دانش آموزان مجتمع آموزشی و فرهنگی نگاه نو

احتراما برنامه دوره تابستان خدمتتان تقدیم می‌گردد.
با توجه به اهمیت و ضرورت این دوره لطفا به نکات زیر توجه بفرمایید.

۱) کلاس‌های تابستان طبق برنامه زمان‌بندی زیر از روز شنبه 31 تیرماه تا روز چهارشنبه 8 شهریورماه به مدت 6 هفته برگزار خواهد شد.
۲) کلاس‌های آموزشی با هدف هم‌سطح‌سازی دانش‌آموزان و مرور مباحث مهم دوره اول و تدریس بخشی از پایه دهم می‌باشد. بنابراین حضور در این کلاس‌ها الزامی می‌باشد.
3) روز سه شنبه 3 مردادماه، دانش‌آموزان اولین دورهمی و اردوی تفریحی یکروزه خود را خواهند داشت که برنامه آن متعاقبا اعلام می‌گردد. لازم به توضیح است در طول سال تحصیلی به جهت بالا بردن روحیه و رفع خستگی احتمالی اردوهایی مشابه برگزار خواهد شد. همچنین کلاس‌های درسی در سایر سه‌شنبه‌ها در دوره تابستان تعطیل بوده تا دانش‌آموزان بتوانند فرصت مطالعه و تکرار و حل تمرین داشته باشند.
4) توضیحات لازم و کافی در رابطه با کتاب‌های درسی، کتاب‌های کمک آموزشی و جزوات مورد نیاز در هفته نخست کلاس‌ها و از طریق اساتید هر درس اطلاع‌رسانی خواهد شد.
5) کلاس‌ها از ساعت ۷:۴۵ دقیقه آغاز خواهد شد تا ساعت 14:30 ادامه خواهد داشت.
6) توجه به نکات اخلاقی و رفتاری، رعایت قوانین انضباطی و همچنین رعایت در پوشش ظاهری، حضور به موقع در مدرسه و کلاس‌ها در دوره تابستان بسیار توصیه می شود.
7) دانش‌آموزان علاوه بر آزمون‌های کلاسی، در پایان دوره تابستان روزهای شنبه و یک‌شنبه 11 و 12 شهریورماه از مطالب تدریس شده در دوره تابستان آزمون جامع خواهند شد.
8) با توجه به عدم آماده‌سازی برگه هدایت تحصیلی و مشخص نبودن رشته تحصیل 
دانش‌آموزان امکان تغییر رشته فراهم می‌باشد. لازم به توضیح است در ایام تابستان تمامی دانش‌آموزان به همراه خانواده جهت مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته با مسئولین مرکز دیدار خواهند داشت.
****خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مجتمع نسبت به عضویت در کانال‌های مجتمع اقدام فرمایید.****

روز مانده تا شروع کلاس‌های تابستان
30