باسلام و عرض ادب خدمت اولیای محترم و دانش آموزان مجتمع آموزشی و فرهنگی نگاه نو

احتراما برنامه دوره تابستان خدمتتان تقدیم می‌گردد.

با توجه به اهمیت و ضرورت این دوره لطفا به نکات زیر توجه بفرمایید.
۱) کلاس‌های تابستان طبق برنامه زمان‌بندی زیر از روز یک‌شنبه 1 مردادماه الی سه‌شنبه 31 مردادماه به مدت ۵ هفته برگزار خواهد شد.
۲) روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ویژه کلاس‌های آموزشی بوده و در جهت هم‌سطح‌سازی دانش‌آموزان و مرور مباحث مهم پایه ششم می‌باشد. بنابراین حضور در این کلاس‌ها الزامی می‌باشد.
* زمان برگزاری کلاس‌های آموزشی 7:45 الی 13 می‌باشد.(چهار زنگ 60 دقیقه‌ای)
3) فرزندانمان در روزهای دوشنبه هر هفته کارسوق ‌های علمی و پژوهشی خواهند داشت. در این کارسوق‌ها دانش‌آموزان طی فرآیندی علمی با بکارگیری آموزش های داده شده حین کارسوق، در قالب مسابقه، کارگروهی، آزمون عملی و مهارتی در محیط آزمایشگاه، کارگاه و … به فعالیت می‌پردازند. 
** زمان شروع کارسوق‌ها ساعت 8 صبح می‌باشد، زمان پایان کارسوق‌ها متفاوت بوده و در ابتدای هر هفته اعلام ‌می‌گردد.
4) اردوی تهران‌گردی و بازدید از اماکن تاریخی و قدیمی و موزه‌های شهر تهران در روزهای شنبه هر هفته برگزار خواهد شد که برنامه هر شنبه به همراه فرم رضایت‌نامه در روزهای یک‌شنبه توزیع و در روزهای سه شنبه دریافت خواهد شد.
*** زمان شروع اردوها ساعت 8 صبح می‌باشد، زمان پایان اردوها متفاوت بوده و در رضایت‌نامه‌های روزهای یک‌شنبه اعلام ‌می‌گردد.
۵) دانش‌آموزان در دوره تابستان به ۳ گروه تقسیم‌بندی خواهند شد و پس از پایان دوره و با توجه به بازخوردهای دریافتی از دبیران و کادر اجرایی برای سال تحصیلی کلاس بندی خواهند شد.
۶) توجه به اهمیت نکات اخلاقی و رفتاری، رعایت قوانین انضباطی و همچنین رعایت پوشش ظاهری  و حضور به موقع در مدرسه و کلاس‌ها در دوره تابستان بسیار توصیه می‌شود.
****خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی از برنامه‌ها و فعالیت‌های مجتمع نسبت به عضویت در کانال‌های مجتمع اقدام فرمایید.****

جهت ثبت‌نام و پرداخت هزینه اردوی تهران‌گردی بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

روز مانده تا شروع کلاس‌های تابستان
30